Kevesen tudják, hogy Magyarországon és a világ más országaiban is, a lakosságnak csaknem a fele szemüveget, vagy kontaktlencsét hord. A szemüveg ezért életünk mindennapi része és gyakran, vagy szinte mindig az arcunkon van.







2018. július 6., péntek

SILMO Bkk 2018 - 11 (Vásárcsarnok)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Vásárcsarnok - Kiállítási csarnokok

Útban a vásárcsarnok felé
Gyorsvasúttal és taxival



Hall 4, IMPACT Exhibition Center, Bangkok
Megérkeztem a kiállításra





 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 10 (Vásárcsarnok) 

Lásd még (MIDO 2018) >>> MIDO 2018 - 15 (Vásárcsarnok)  

Következő bejegyzésben képek lesznek a vásárcsarnokban, egy - két kiállítóról
 
Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 12

2018. július 5., csütörtök

SILMO Bkk 2018 - 10 (Vásárcsarnok)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Vásárcsarnok - Kiállítási csarnokok

Hall 4, IMPACT Exhibition Center, Bangkok
IMPACT Arena, Exhibition and Convention Center
Lásd még >>> IMPACT Arena, Exhibition and Convention Center





Képek forrása >>> Impact facebook oldala

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés)

Lásd még (MIDO 2018) >>> MIDO 2018 - 15 (Vásárcsarnok)

Következő bejegyzésben is a Vásárcsarnokról lesz szó.
Megérkeztem a vásárcsarnokba.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 11 (Vásárcsarnok)
 

2018. július 4., szerda

SILMO Bkk 2018 - 9 (Autó)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Autó - Car

Pár kép a Siam Paragon (luxus) bevásárló központban látható, kiállított autókról.







Megjegyzés: Több kiállított autóról a nem megfelelő fény viszonyok miatt nem készültek képek. Például : BMW, Lamborghini, Rolls-Royce, stb

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 6 (Siam)

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 7 (Siam Center)
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 8 (Siam Paragon)  

Lásd még (2016) >>> Kína 2016 - 25 (Autó)

Következő bejegyzésben a Silmo Bangkok optikai kiállításnak helyet adó Impact vásárcsarnokról lesz szó.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 10 (Vásárcsarnok)
 

SILMO Bkk 2018 - 8 (Siam Paragon)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Siam Paragon (luxus) bevásárló központ
Siam Paragon (luxury) shopping center

A Siam Paragon egyik bejárata



Siam Paragon belül (közvetlenül a bejárat belső oldala) ⤵


Siam Paragon belül (pár luxus márka üzlet) ⤵








Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 6 (Siam)

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 7 (Siam Center)

Következő bejegyzésben a Siam Paragon (luxus) bevásárló központban látható autókról lesz szó.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 9 (Autó)
 

SILMO Bkk 2018 - 7 (Siam Center)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Siam Center bevásárló központ
Siam Center shopping center

A Siam Center és egyik bejárata



Siam Center belül (pár hangulat kép) ⤵





Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 6 (Siam)

Következő bejegyzésben a Siam Paragon (luxus) bevásárló központról lesz szó.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 8 (Siam Paragon)

SILMO Bkk 2018 - 6 (Siam)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand
Siam

Az egyik gyorsvasút (BTS) egyik megállójának a neve Siam, ahol közvetlenül kettő bevásárló központ is található

A Siam nevű gyorsvasút megálló és maga a gyorsvasút







 Az egyik bevásárló központ neve > SIAM CENTER

A másik bevásárló központ neve SIAM PARAGON


Mint fentebb írtam, a két bevásárló központ egy-egy bejárata szembe található

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 

Következő bejegyzésben a Siam Center bevásárló központról lesz szó.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 7 (Siam Center)

2018. július 3., kedd

SILMO Bkk 2018 - 5 (Étterem)

SILMO Bkk 2018
Bangkoki optikai kiállítás 2018. június 20-21-22

10 nap Thaiföldön - 10 days in Thailand

Étterem - Restaurant
Első napi vacsora a hotel éttermében
Ananászos sült rizs garnélarákkal 




(a szemüveg kódja: DJV 2500)

Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 1 (Első bejegyzés) 
Lásd még >>> SILMO Bkk 2018 - 3 (Hotel)

Lásd még (DJV 2500) >>> DJV 2500 (összes bejegyzés)

Következő bejegyzésben a Siam nevű gyorsvasúti megállóról és környezetéről lesz szó.

Következő (SILMO Bkk 2018) bejegyzés >>> SILMO Bkk 2018 - 6 (Siam)